śliwowica łącka gruszkówka wina owocowe bio okowity i destylaty z Łącka

Manufaktura Maurera

Tworząc w 2002 r. przy gospodarstwie sadowniczym w Zarzeczu (gmina Łącko) produkcję soków, nie przypuszczałem, że po kilkunastu latach działalności będziemy specjalizować się w tym co od wieków kultywowali nasi przodkowie, czyli upłynnianiu owocowych skarbów regionu łąckiego.

Rozwój sadownictwa w regionie Łącka, jego różnorodność i bogactwo odmianowe pozwala na wytwarzanie soków, win owocowych, destylatów w różnych smakach.

Cydr

Zachęcamy do degustacji naszego najnowszego wyrobu - nieklarowanego cydru, tzw. "Jabcoka". Po schłodzeniu, ten niskoprocentowy trunek jest idealnym napojem na upalne, letnie dni...

Destylaty

Nasze okowity posiadają charakterystyczny zapach owoców z których są wytworzone. Dzięki destylacji w prostym miedzianym alembiku (destylatorze) z kilkoma półkami mamy możliwość wydobycia z owoców ducha smaku i aromatu naszych okowit...

Wina owocowe

Prezentujemy szeroką paletę owocowych win ekologicznych, wzmocnionych ekologiczną okowitą. Oferowane przez nas wina powstają w wyniku naturalnej fermentacji ekologicznych moszczy owocowych, z dodatkiem ekologicznej okowity, bez dodatku siarczynów i żadnych innych substancji chemicznych.